Dlaczego Warto

Tu

Rezerwować?

Lekcje Gotowania


Od kilku lat współpracujemy z Anitą i Francesco, kulinarnymi ekspertami prowadzącymi kurs gotowania dla naszych gości..

Ci miejscowi mistrzowie kuchni swoją pasję gotowania uczynili inspirującym sposobem na życie.

Lubimy z nimi pracować, ponieważ wyznajemy tę samą co i oni zasadę: dobrze zjeść oznacza poddać się autentycznym doznaniom smakowym i odkryć głębię smaku każdej potrawy, począwszy od jakości surowców.

Kuchnia toskańska korzysta z prostych potraw, zatem najważniejsze jest tu zapewnienie mięsa, sera, warzyw i owoców wysokiej jakości.

Anita i Francesco kupują produkty bezpośrednio w gospodarstwach rolnych San Gimignano, produkty wyłącznie ekologiczne. Wykorzystywane przez nich mięso pochodzi z hodowli, w których nie stosuje się antybiotyków ani stymulatorów wzrostu.

"Z pewnością jest to znakomity sposób na lepsze poznanie naszej ziemi i chyba się w takim stwierdzeniu nie mylimy".

Krajobraz wokół gospodarstwa agroturystycznego Poggiacolle – w szczególności rozciągający się wokół San Gimignano i typowy dla całej Toskanii – tworzą gospodarstwa rolne funkcjonujące w harmonii z otaczającą je naturą... tak jak i my.

Krok po kroku Anita zaznajamia swoich słuchaczy z tajnikami przygotowywania potraw według przepisów typowej kuchni toskańskiej. Pod jej okiem uczą się robić domowy makaron. Zawsze panuje przy tym znakomita, przemiła atmosfera. Razem z przyjaciółmi możesz spędzić czas na gotowaniu własnych potraw, którymi potem będziecie się z dumą delektować. Uczta przy wspólnym stole, zastawionym potrawami własnej produkcji, dowartościowana zostanie winem i oliwą z naszego gospodarstwa.


Poproś o Informacje na temat Lekcji Gotowania

Galeria Fotografii

Basen z Widokiem


Odkryj nasz Basen z Malowniczym, Panoramicznym Widokiem...


Basen z Widokiem

Agriturismo Poggiacolle
Strada di Montauto, 58 53037 San Gimignano (Siena) Toscana Italia

+39 0577 941 537

+39 338 594 0118

E-mail

P.I. 00929290526

Cookies & Privacy

© 2021 Agriturismo Poggiacolle - Photos & Design by e-signs.net

Legacy

IT
EN
FR
DE
ES
PL
NL