Gdzie Nas Znaleźć


Agriturismo Poggiacolle znajduje się zaledwie 2 km od hotelu. od San Gimignano i rozciąga się na dwóch wzgórzach położonych przed starożytnym średniowiecznym centrum, z którego roztacza się wspaniały widok.


Współrzędne Geograficzne/GPS:

Lat (N) 43° 26' 47'' - Lon (E) 11° 2' 28''

Jak Dojechać do Gospodarstwa Agriturismo Poggiacolle

Jadąc z Północy

Zjedź z autostrady A1 w punkcie poboru opłat FIRENZE-IMPRUNETA i wjedź na drogę FIRENZE-SIENA: wjazd znajduje się obok zjazdu z autostrady. Opuszczając tę drogę na wysokości POGGIBONSI-NORD, kieruj się znakami na SAN GIMIGNANO. Około 500 metrów przed murami miasta znajduje się rondo, tutaj wybierz kierunek VOLTERRA-CECINA i jedź dalej przez około 700 metrów, aż zobaczysz po lewej stronie drogę do MONTAUTO, wjedź na nią i przejedź około 700 metrów aż do przejazdu przez mały ceglany most. Tuż za mostem, po prawej stronie widać wjazd do gospodarstwa agroturystycznego.

Dla Jadących z Południa

Jadąc z południa, zjedź z autostrady A1 w punkcie poboru opłat VALDICHIANA i podążaj dalej, w kierunku SIENY. Kilka kilometrów przed Sieną znajduje się zjazd na obwodnicę w kierunku FLORENCJI. Po zjeździe podążaj wciąż w stronę FLORENCJI, aż do zjazdu w POGGIBONSI-NORD. Tu skieruj się na SAN GIMIGNANO, około 500 metrów od murów miejskich znajduje się rondo. Kieruj się na VOLTERRA-CECINA i przejedź około 700 metrów, aż po lewej stronie znajdziesz zjazd na MONTAUTO. Za skrzyżowaniem jedź przez kolejne 700 metrów; przejedź przez mały ceglany most i tuż za nim, po prawej stronie zobaczysz wjazd do gospodarstwa turystycznego.

Agriturismo Poggiacolle zaprasza


Obejrzyj galerię zdjęć i odwiedź Agriturismo Poggiacolle


Przejdź do Galerii Fotografii

Agriturismo Poggiacolle
Strada di Montauto, 58 53037 San Gimignano (Siena) Toscana Italia

+39 338 594 0118

E-mail

P.I. 00929290526

Cookies & Privacy

© 2024 Agriturismo Poggiacolle - Photos & Design by e-signs.net

Legacy

IT
EN
FR
DE
ES
PL
NL