BED AND BREAKFAST W SAN GIMIGNANO

Spotkanie z urodziwą Toskanią, relaksujące wakacje pośród żywej przyrody, spełnienie wszelkich urlopowych potrzeb – wszystko to oferuje gospodarstwo agroturystyczne Poggiacolle.

Położone niedaleko San Gimignano, w pobliżu najpiękniejszych toskańskich miast sztuki, takich jak Siena i Florencja, jest doskonałym obiektem bed and breakfast w samym sercu Toskanii..

Pochodzący z 1700 roku, dom wiejski został całkowicie odrestaurowany zgodnie z miejscową tradycją. Obejmuje apartamenty wakacyjne z kuchnią i łazienką, a także pokoje z prywatną łazienką. Rozwiązania są typu B&B i we wszystkim doskonale zaprezentowany został rustykalny styl toskański..

Apartamenty i niektóre pokoje są niezależne, inne mają wspólną kuchnię oraz dostęp do widokowego pokoju w gołębiej wieży – idealnego miejsca na spędzenie paru wieczornych chwil w wyciszającej samotności lub w towarzystwie. Mamy tu na myśli również Twojego czworonożnego przyjaciela, gdyż gospodarstwo agroturystyczne Poggiacolle zawsze było i pozostaje przyjazne dla zwierząt. Na otwartej przestrzeni, wokół basenu z przepięknym panoramicznym widokiem na okolicę rozstawione są dla gości krzesła, leżaki, stoły i parasole. Stąd można podziwiać wieże średniowiecznego miasteczka San Gimignano, nawet wygodnie odpoczywając na materacu.

Posiadłość Poggiacolle jest ogromną naturalną oazą, w całości otwartą dla wszystkich swoich gości. Udostępniamy rowery górskie, zachęcamy do urządzania pikników w dostosowanym do tego celu obszarze pobliskiego gaju oliwnego, zapraszamy na trasy trekkingowe rozplanowane w tym obszarze Toskanii.

Toskańskie wakacje typu bed and breakfast doskonale zaspokajają pragnienie kontaktu z naturą i lokalnymi tradycjami. Będziesz czerpać z serdecznej gościnności właścicieli obiektu i poznasz zachwycający region Włoch.

Galeria Fotografii


Basen z widokiem


Odkryj nasz Basen z Malowniczym, Panoramicznym Widokiem...


Basen Z Widokiem

Agriturismo Poggiacolle
Strada di Montauto, 58 53037 San Gimignano (Siena) Toscana Italia

+39 338 594 0118

E-mail

P.I. 00929290526

Cookies & Privacy

© 2023 Agriturismo Poggiacolle - Photos & Design by e-signs.net

Legacy

IT
EN
FR
DE
ES
PL
NL